Polub nas na facebooku:    
Sumy statystyk zawodników PLK

Wprowadzenie i wyjaśnienia

PLK: Zaawansowane statystyki zawodników | Sumy statystyk zawodników | Średnie statystyki zawodników | Zaawansowane statystyki drużyn | Sumy statystyk drużyn | Średnie statystyki drużyn

1 LIGA: Zaawansowane statystyki zawodników | Sumy statystyk zawodników | Średnie statystyki zawodników | Zaawansowane statystyki drużyn | Sumy statystyk drużyn | Średnie statystyki drużyn

DrużynaZawodnikMs5pktminsek2pm2pa2p%3pm3pa3p%fgmfgafg%ftmftaft%zazozbaffwspbboeval+/-a/s
AnwilJonah Mathews30215698923414925558.47119636.222045148.8587181.791031121175810374454165291781.6
MKSMike Lewis II30224919251313024054.24713235.617737247.69010684.92054748756875934314419-1161.5
CzarniBilly Garrett3029482983513425851.93011027.316436844.612415381.0211021231326512985316164561261.6
StalJames Palmer Jr,30204718702712219761.9419443.616329156.010413080.0308711710356122514011195372772.0
GTKJabarie Hinds30304619761712629243.24612038.317241241.7719674.01388101166441099235526411-2671.8
ZastalDragan Apić30304477863418429263.0030.018429562.47911270.5761792555610013963451815614800.9
LegiaRaymond Cowels III302942988924469647.99322840.813932442.9586984.12292114357561413977387-50.9
ZastalNemanja Nenadić29234287442710820752.24215028.015035742.08612369.942104146146831405938484591592.5
KingStacy Davis24214278064213727150.6278033.816435146.7729179.1349913344548251211418382220.9
CzarniMarek Klassen3030421935176615542.68021237.714636739.8496674.21498112206738489335164501462.3
HTRAnthony Ireland2827410865910123143.74513433.614636540.0739180.2296291181591149826121374-1391.8
CzarniBeau Beech III292839980547448850.06917639.211326442.810412483.923176199549010553301994771361.0
AnwilLuke Petrasek3030394879199215459.75013537.014228949.1607580.044131175386679351333104561551.1
StalMichael Young30303938105510618856.4418647.714727453.6588369.94412016498419248259134892342.0
TreflYannick Franke2522385735455410153.56516539.411926644.78210181.2241001249258102582006397311.6
HTRMike Moore2828376863319017950.34915032.713932942.2496377.8371271643278604936617361-1030.7
PiernikiJames Eads III2813367753710819655.1259725.813329345.47611765.03263955584803523221306-621.6
StalJames Florence30133666346569062.26817040.012426047.7506280.69445313374706628273681852.0
AstoriaKlavs Čavars3030366811815124561.64580.015525062.0527569.310113123243817550174313533790.9
AssecoBartłomiej Wołoszyn2929365888546412650.86014541.412427145.8577081.411901016090705527611344-1021.1
TreflJosh Sharma3020365676613719968.851729.414221665.77611069.1551251801497785221719491-1020.3
ZastalJarosław Zyskowski292836176828014156.74810844.412824951.4577774.026669250815532161133471281.6
SpójniaAdmon Gilder1919354632519816260.53410432.713226649.6567178.930721025143565634717343-460.9
LegiaMuhammad-Ali Abdur-Rahkman3021352836299319447.93211727.412531140.2709077.82070909855924929511319-312.0
GTKFilip Put3023348835287013053.85416632.512429641.9465978.0271111385475704826154348-2421.1
AstoriaJakub Nizioł2912345692247914255.6329633.311123846.69111777.83497131524094431865356281.2
AnwilJames Bell303034384796613449.35416233.312029640.5495687.52713215970885954391263862271.3
WKSKerem Kanter2917343718189316556.4277735.112024249.6769976.838141179545671391817144271301.4
WKSAleksander Dziewa28193435771311616869.0184837.513421662.0577873.1368912535618542242164031150.8
PiernikiAaron Cel2929339808219215260.5379937.412925151.4446073.33211714959656141456741901.4
KingSherron Dorsey-Walker2727337806366913451.54412435.511325843.8678876.1206888506593434745317321.2
AssecoNovak Musić29293367864810117258.7257035.712624252.1599959.6167490135791027340614378-441.8
StalKobi Jordan Simmons2413331543447613158.03910437.511523548.9627780.51254667465704325393211501.7
AssecoJacobi Boykins222132964141579361.35012739.410722048.6659369.9131241374053743825156367-491.1
HTRDanilo Ostojić27203258063111717666.5184936.713522560.0377450.06513119661789962301010433-1761.0
SpójniaJustin Gray2824325835206911858.54212533.611124345.7618869.333961293573783720237336-1220.9
AnwilKyndall Dykes239322607811419957.3105020.012424949.8649368.8138598594782402467315871.5
KingFilip Matczak2723318803396913053.1439545.311222549.8517667.11577921067189533629363-102.0
GTKRoberts Stumbris232230970638559756.75412941.910922648.2375567.34692138475853401434336-1141.2
WKSTravis Trice II1817309523116013046.2449446.810422446.4576489.14364013420853821083391993.5
StalTrey Drechsel2828307730425911551.35112241.811023746.4364580.038961345270544242193581491.2
TreflKarol Gruszecki3012303823516111254.54916230.211027440.1344379.119951145851464527311287-31.3
KingJakub Schenk2721301662176110657.5349934.39520546.3778986.5134962142901008632112330-131.7
PiernikiJahenns Manigat27183007603317541.35316132.98423635.67910674.51455699783109454218285392.2
WKSKodi Justice2720299695545410054.05415235.510825242.9293387.985967725448322253285882.3
AstoriaMateusz Zębski3025296785239214264.8266838.211821056.2344575.623130153728552555754425141.3
AstoriaRod Camphor212029654917428847.75613342.19822144.3445678.683947100506365152826081.5
MKSJosip Sobin29292946953312621758.1000.012621758.1426663.6551151704674863934219411-491.2
StartMateusz Dziemba291329484418559955.64511439.510021346.9495392.511901017248474434106350-1221.6
TreflMichał Kolenda2929293792357113054.64012631.711125643.4314273.8215879617755512815255-861.2
LegiaŁukasz Koszarek301828270911448253.74712138.89120344.8536285.51551661645959632743359872.6
SpójniaErick Neal171127649450459646.93810137.68319742.1728287.822507212046103642626308101.9
LegiaRobert Johnson1311267415477014050.0357149.310521149.8222975.93565963254743918243721.5
StartJimmie Taylor2828267691610216362.6000.010216362.66311256.34611416029831024619266345-500.6
AstoriaAndrzej Pluta30326356745011045.53912132.28923138.5466966.71127388335785028212199361.7
ZastalDevoe Joseph271426363112378046.35914540.79622542.7121866.7124456564222311223223861.8
StartCleveland Melvin1716263486287112258.2337544.010419752.8224450.02082102222343341617427120.6
PiernikiRoko Rogić1714263473267012257.4225639.39217851.7576883.815617611253615315613322512.1
MKSDevyn Marble1414262443236513249.2237431.18820642.7638177.8125264563271242346249-272.3
StalDamian Kulig25202585624497466.2367746.88515156.3526382.5289011842605821201933591862.0
StartMateusz Kostrzewski2923257655408315952.2134827.19620746.4527272.239651042791774310511229-790.6
SpójniaKacper Młynarski2819256779454811342.54213830.49025135.9344673.914106120436957352075238-1021.2
SpójniaBaylee Steele181825451727412957.4258429.89921346.5315655.44210514710515120965267-740.5
ZastalDavid Brembly29252486507579361.3338538.89017850.6354577.840691091967522523072761340.8
CzarniAnthony Marcus Lewis181324851728314258.5185731.610119950.8284365.195665454050392489238841.2
CzarniMikołaj Witliński29272415845510417459.81425.010517859.0305851.7587012829646341181012284140.7
AssecoDominik Wilczek301723871853459845.94210838.98720642.2222975.91478923670422531511251-971.4
StalDenzel Andersson29102375853508757.5368641.98617349.7293582.93864102155138181930132921900.8
AstoriaWes Washpun2221236591546514046.4196031.78420042.0496872.11142537754783034512240382.6
HTRFilip Kraljević2010235500587916248.8010.07916348.5779680.2281071352248734415359295-840.5
LegiaGrzegorz Kulka302123470040509851.0339136.38318943.9353989.7308411431705535202925630.9
StartMichaelyn Scott1514232439587014249.3206630.39020843.3323397.073542952946262306247793.7
TreflPaweł Leończyk30132326271310015863.32450.010216263.0264065.062103165556165521677349661.1
SpójniaDaniel Szymkiewicz2718228628556312650.0196628.88219242.7456272.61962816455625022111219-1591.3
MKSMilivoje Mijović2210226513257413056.993724.38316749.7515887.93079109286077241288268-981.2
PiernikiBartosz Diduszko3030225814515010945.9287040.07817943.6415082.0429513743104703523516288181.2
WKSIvan Ramljak252422271405910755.1237231.98217945.8354381.43614217868565223311343841863.0
LegiaJure Škifić2910219605166713151.1145724.68118843.1436071.73198129557458322955281841.7
AssecoAdam Hrycaniuk3030217704418818248.4030.08818547.6415771.9541071615375815120712294-851.0
AstoriaMichał Chyliński28621657254405770.23410133.77415846.8345265.4164056574756301205209-201.9
AnwilKamil Łączyński292821576218234946.94312235.26617138.6405080.019789716389684348143661903.8
AssecoFilip Dylewicz28621563535409243.5359536.87518740.1303585.712677959373133964218-1251.8
WKSŁukasz Kolenda251121454258499551.6318536.58018044.4233467.632326744858461814176971.6
AssecoAnthony Durham II221213424316814945.653813.27318739.0628374.7255479684680521339189-591.3
PiernikiMaurice Watson1212211410156512651.6154533.38017146.8364875.08485613131533323011285174.0
CzarniKalif Young293210604478713763.5000.08713763.5368641.9649616031677018272683361411.7
GTKKristijan Krajina1510209428458513463.44850.08914262.7274165.93489123314648301112278-1101.0
PiernikiDaniel Amigo1818204428198316051.9000.08316051.9386855.94463107277265551165193180.5
AstoriaAlan Herndon29132035550528561.2226235.57414750.3334868.830911213544433311257274-71.1
HTRAhmed Hill171120248534397750.6308435.76916142.9344477.3145771123640279410169-1150.4
AnwilŽiga Dimec1816201406317711666.4000.07711666.4477265.3484694184581341597239360.5
KingMalachi Richardson12820031944336253.2337245.86613449.3354087.511324318373710932190-21.8
StartElijah Wilson181819949134428847.73310232.47519039.5162369.6113344184419171393144-561.1
WKSJakub Karolak2771995657347048.63710136.67117141.5202483.3166278264132141166202561.9
KingPaweł Kikowski30319755155214151.24312933.36417037.6263183.924547265424231175154461.1
ZastalTony Meier28219646147467759.7307042.97614751.7141877.82464883175263021682371291.0
StartDoron Lamb1211196351246110657.594122.07014747.6475290.41272834174528504153-281.2
MKSAdam Brenk301819462627297140.8308037.55915139.1466175.4145165735771472019199-361.6
HTRAleksander Lewandowski29419157342356058.3298135.86414145.4344575.6176077263842251244197-1061.0
MKSD,J, Fenner131118833827427853.8216532.36314344.1415377.41867851524411894819190.8
ZastalAndrzej Mazurczak307185644295110250.0225837.97316045.6171894.4145569111623125172102711504.4
AssecoAdrian Bogucki270184383237812761.4040.07813159.5284957.134951291182484610146228-1160.2
LegiaDariusz Wyka29418450840709672.982828.67812462.9203360.6371241613268362012313341781.6
PiernikiMichał Kołodziej30118357444489550.5206729.96816242.0273871.11992111306427251498217-321.2
PiernikiTrevor Thompson121118231226912455.631323.17213752.6354381.43170101133534215125219410.6
MKSFilip Małgorzaciak28518046652305356.6298534.15913842.8334180.5272956304530191226174-871.6
TreflDarious Moten2217180474115710156.4174736.27414850.0153345.5236588265135158183213-211.7
CzarniJakub Musiał30517960541275549.1359138.56214642.5203164.5275683478545362416203821.3
GTKDaniel Gołębiowski24817948735406264.5227330.16213545.9335066.0103545376644361937157-1671.0
KingKacper Borowski2391794398518063.8152951.76610960.6324178.0374683276344251665234-491.1
TreflDeAndre Davis221017452839437656.6186527.76114143.3345660.747801272355531519106236191.5
LegiaAdam Kemp292516650631689869.4000.0689869.4305356.66392155307355239279311-101.3
StalJakub Garbacz141216433355153641.7349934.34913536.3323786.542529715221010231111190.7
HTRA,j, English9816428213234650.0286841.25111444.7344379.132831352139261143147-81.3
StartTweety Carter19141574594235046.0299231.55214236.6243177.4105262585631221204170-432.6
WKSCyril Langevine179157346286110757.0000.06110757.0356256.546641101928492711181421560.7
TreflBrandon Young142156371114910646.2144332.66314942.3162369.6114051673032291818171222.3
SpójniaTomasz Śnieg28915360595912945.7010.05913045.4354577.8133952875755361804193-2292.4
CzarniBartosz Jankowski2681483975183650.0307042.94810645.3223171.074855203625191214150741.1
LegiaGrzegorz Kamiński29014743929224252.4267733.84811940.3252986.2741482242241618431481001.4
TreflDarrin Dorsey13614432235305060.0225738.65210748.6182090.042731573419291712164662.0
ZastalPrzemysław Żołnierewicz21414238356396758.2154235.75410949.5193357.62046663436372417401701391.4
CzarniDawid Słupiński30214037245407156.3112740.7519852.0273479.42661871344291364618301.0
MKSMichał Nowakowski191314041526173844.7277834.64411637.9253180.675360215228191443142-451.1
HTRMichale Davis Jr7713722156214546.7235541.84410044.0263476.561319202328181634113-701.1
PiernikiMichał Samsonowicz30313637244132944.8277436.54010338.8293778.472532266642221134115-291.2
StalJarosław Mokros28013344638213560.0266937.74710445.2131681.3158398205733104451891562.0
ZastalKrzysztof Sulima2901313547448651.241625.04810247.1314568.940811211758441895111971490.9
KingJay Threatt12812831557225440.7205139.24210540.0242885.782432632038242327157182.6
GTKMatt Williams1361233469132748.1299530.54212234.4101376.9448521832126730114-853.0
AnwilSzymon Szewczyk20512225931264065.0164932.7428947.2222588.010405014462625771125600.6
GTKAleksander Wiśniewski29412146532246934.8124030.03610933.0374877.1103343615459472046118-871.3
ZastalBranden Frazier151312037310224055.0216432.84310441.3131492.921618892820221304156-64.0
LegiaStrahinja Jovanović14812031158216432.8164337.23710734.6304075.010203048225232100596-321.5
MKSMarcin Piechowicz251411251450103330.3268929.23612229.5141877.8165167356025181411121-611.9
AnwilMaciej Bojanowski29011147837294860.4134231.0429046.7143046.7235982185428211214139400.9
SpójniaJonas Zohore111010928717447657.9090.0448551.8214546.725497413214628766116-320.5
HTRPaweł Dzierżak27310845359266241.984717.03410931.2324472.7730377262494820011102-701.5
GTKKacper Radwański181510741234172665.4195534.5368144.4162564.0122133294328201510111-1001.5
KingDjoko Šalić151210724831387948.14850.0428748.3192382.61839577542814609114180.5
KingMateusz Bartosz2481063972368343.4000.0368343.4344772.35077127396042281738204-321.4
GTKAdam Ramstedt151310534820425971.21616.7436566.2183748.6235376264336166114167-831.6
KingCyril Langevine111010331224407553.3000.0407553.3233369.733528510282618111413160300.6
SpójniaJake O'brien1279927825204346.5155129.4359437.2141687.51047578271812641101-810.7
AnwilKavell Bigby-Williams127962536386558.5010.0386657.6203458.826497553322174173138160.3
HTRFilip Zegzuła23159542552133438.2195137.3328537.6122157.1103141223830102302109-102.2
GTKKeyshawn Woods869323152224845.8133339.4358143.2101471.4419232527191881382-881.4
StartJoshua Sharkey1028920042215538.241921.1257433.8354774.5320234426412690578-521.7
GTKJonathan Williams1338724024295552.762524.0358043.8111478.671421213119191301175-1151.1
MKSCaio Pacheco1048721922153246.9133043.3286245.2182378.35253036142313602107-362.8
AstoriaMichał Krasuski3068633425101855.6207227.8309033.36785.712193121331316262189-291.3
StartRoman Szymański3028640646387650.0000.0387650.0102835.75172123107131229157165-1300.5
TreflAngelo Warner998624826224548.993228.1317740.3152365.233336581930311012106-581.9
AstoriaPaul Jorgensen768316258194344.2123435.3317740.391369.2212141413133100468-14.7
WKSStrahinja Jovanović86832210245147.142218.2287338.4232592.0612183812281560383-182.5
SpójniaKerron Johnson1198226738244751.111010.0255743.9314175.662834463353291024103371.6
MKSNic Moore778018511113135.5133537.1246636.41919100.03121525202517110372-511.5
AssecoWojciech Tomaszewski28137934254264656.552817.9317441.9121866.7182644154321141984102-991.1
MKSAlan Czujkowski2237930114102245.5164932.7267136.6111764.7113950184316101134100-301.8
SpójniaNick Spires1337923310224548.961833.3286344.4172181.0114556143320174192116290.8
WKSSzymon Tomczak1517820646304665.2010.0304763.8182378.323325516242013762127471.2
SpójniaJacobi Boykins6173113992045.0153345.5245345.3101376.9615214177831262-380.5
TreflMateusz Szlachetka189723133215339.642218.2257533.3182962.1102030613831269168622.3
KingThomas Davis1207019822162564.0102638.5265151.081553.39243310101211122084-40.9
AstoriaDominykas Domarkas77681711571838.9153542.9225341.591560.0510152922191930059101.5
WKSD'Mitrik Trice816814827132944.893129.0226036.7151883.301010271220870263-183.4
StartDamian Jeszke2736236325154037.583721.6237729.981080.02050701527151282489-611.3
WKSMartins Meiers1276114714295354.7000.0295354.73650.01217291019131024369371.0
LegiaJoshua Sharkey43609241132650.041428.6174042.5222975.90111118923158065281.2
GTKDamonte Dodd1875926825254456.8000.0254456.891752.9194968143617264172109-360.5
HTRJakub Zalewski236592551472035.0154632.6226633.3000.0514191346118130352-431.6
MKSSteven Haney Jr70591091391560.0103132.3194641.3111573.342661510122043-486.0
PiernikiSzymon Janczak2715519425204148.81333.3214447.7121675.017244162411979682-290.7
StartAndre Walker111541822092536.0103231.3195733.361060.00212121161416112051-301.3
AnwilMichał Nowakowski70491124581650.081942.1163545.791181.8614209191151215561.8
MKSJakub Motylewski2004615659183748.6000.0183748.6101566.71822401140172004157-610.6
StalIgor Wadowski1904518352101662.562623.1164238.17977.8111122172512292065618.5
StartQuenton De Cosey934513439142948.351533.3194443.222100.06192561261131344-650.5
AnwilAlex Olesinski2124316326121963.251729.4173647.24580.0826342304863260120.3
ZastalDevyn Marble54431094971741.281747.1153444.15683.31151630914764072414.3
SpójniaDominik Grudziński170401491671838.951533.3123336.4111668.88162472012414146-371.8
AnwilSebastian Kowalczyk24139252621020.063318.284318.6171989.522729284923990159-183.1
LegiaBenjamin Didier-Urbaniak1203966356966.781650.0142556.03475.0123442210033-152.0
AnwilMarcin Woroniecki22137793233100.082138.1112445.871163.61348138530030-41.6
ZastalPaul Jackson51377652112055.021020.0133043.391275.00111379750229321.9
WKSJustin Bibbs413690341428.692142.9133537.111100.01673102630121110.5
WKSJan Wójcik71358555162272.7050.0162759.33650.031417267621137-50.3
StalJakub Wojciechowski1203211328111764.731520.0143243.81333.311203113205425159223.3
AssecoNikola Mišković7232954692536.031915.8124427.351338.58172586141012418-230.8
StalMichał Pluta1103163442633.371936.892536.061154.52791068530027462.0
WKSKacper Gordon121311100112152.421811.1133933.33650.004417111453142293.4
WKSMichał Gabiński195312001171163.651827.8122941.42450.01022329314962052-81.0
SpójniaPiotr Niedźwiedzki112308143142556.0010.0142653.822100.01215273263507450-170.6
KingMichał Kroczak240292214762425.041723.5104124.45955.653811315750211-421.6
TreflCarl Lindbom80291161351145.541625.092733.371546.74192351211242035-52.5
PiernikiPrzemysław Karnowski50295652122646.2010.0122744.45683.341115059431328150.0
ZastalKonrad Szymański14027602061060.041040.0102050.03475.02243105911016250.3
GTKJoshua Fortune332778861540.02922.282433.391090.019105811731122-360.7
StartMikołaj Stopierzyński12025422291090.01250.0101283.344100.0246266420129-160.5
MKSMichał Sitnik6024562641233.33560.071741.271546.778152710321123-210.7
AssecoOlaf Perzanowski14123981361060.031030.092045.02366.766122126133330-352.0
HTRDaniel Wall20023118267977.821216.792142.93475.0615214214820129-530.5
HTRMaciej Żmudzki22112319353112055.0000.0112055.011010.0112637949131499055190.6
AssecoMarcin Kowalczyk111225629060.051435.752025.07977.816779101131312-350.6
TreflDaniel Ziółkowski15121662761250.031127.392339.1000.00552120301312-90.7
StalEvangelos Mantzaris442093322540.041233.361735.344100.031013201010450243-15.0
MKSWiktor Rajewicz170208213933.331030.061931.651050.01453121263017-130.5
StartKarol Obarek902035214666.74580.081172.7000.0033121010022-29-
StartBartłomiej Pelczar21019151321812.552420.863218.822100.031215121351431210-960.9
WKSAleksander Leńczuk201941272633.351145.571741.2000.0077230021121-17-
AstoriaMichał Aleksandrowicz210181351641428.62633.362030.044100.031316122961270227-111.0
CzarniMaciej Kucharek441876356785.72922.281650.0010.041519210624013221.0
SpójniaSzymon Szmit220181292931030.031816.762821.433100.068147106621314-211.2
GTKSzymon Szymański7017671081553.3000.081553.31520.0512173164612023-450.5
StartThomas Davis431674104944.41812.551729.455100.011213586530020-251.0
AssecoPiotr Lis701441512825.01812.531618.871163.60114999003-7-220.4
AstoriaMarkus Lončar701462384850.0000.04850.066100.0513184881108129-360.4
AssecoLamonte Turner3013553631618.81425.042020.04850.036968442026-241.5
PiernikiAndre Spight201343592540.03742.951241.7000.002243230009-101.3
CzarniBłażej Kulikowski1711278161520.031225.041723.51250.04610582301011-321.7
StartBartosz Ciechociński1001229485771.4020.05955.62450.033623240001060.5
WKSSzymon Walski11122746010.04666.74757.1000.0123140010014-15-
AnwilŁukasz Frąckiewicz801168244850.0000.04850.03650.07815797202126-23.5
ZastalOusmane Drame201132443742.91616.741330.82633.361016324321117-11.0
GTKAleksander Busz110113604666.71425.051050.0020.0022010212118-10.0
AssecoŁukasz Walkowiak90947463475.01812.541233.3000.0077112043109-180.3
AssecoDavid Czerapowicz509485211100.02825.03933.311100.012322221007-91.0
CzarniAdrian Kordalski80945593837.51250.041040.0020.045962341001381.5
GTKArtur Mielczarek30957291425.02922.231323.11520.006628405008-4-
GTKMikołaj Adamczak406124433100.0000.033100.0000.023504021001010.0
WKSMiłosz Góreńczyk1162483560.0000.03560.0000.004423212001102.0
AstoriaPatryk Kędel100527251425.0000.01425.03475.02571520111111-
CzarniPrzemysław Szczepanek7048512450.0010.02540.0000.010110000003-12-
LegiaJakub Sadowski130446221333.3010.01425.02540.016723410117-132.0
ZastalNikodem Klocek9031851030.01425.01714.3000.00330201000-1100.0
TreflHubert Łałak8031714010.01425.01520.0000.000043111003-44.0
WKSSebastian Bożenko1132849030.01520.01812.5000.001135323011-181.5
AnwilRafał Komenda70285111100.0000.011100.0020.000011110101-61.0
StalKrzysztof Rozpędowski30245611100.0000.011100.0000.00000101000180.0
StalMarkus Lončar10210561250.0000.01250.0000.023513130105-50.3
AssecoMateusz Kaszowski40237491250.0070.01911.1000.00224332101-1-252.0
AstoriaDorian Szyttenholm11211911100.0000.011100.0000.0000000000025-
CzarniMichał Oleksy4025361425.0010.01520.0000.020210000011-9-
KingMichał Marek4021651425.0000.01425.0000.002216000022-2-
LegiaSzymon Kołakowski130219321250.0010.01333.3020.002233111003-173.0
SpójniaGrzegorz Chodźko20233511100.0000.011100.0000.0011100000043-
WKSKacper Marchewka302151011100.0020.01333.3000.001112102004-14-
WKSMichał Sitnik10232411100.0000.011100.0000.0000010000022-
SpójniaOliwer Korolczuk701856000.0000.0000.01250.002201101003-1-
PiernikiMateusz Kruszkowski301355000.0000.0000.01250.0000001000006-
AnwilSzymon Gallus200215000.0000.0000.0000.0000000000002-
AnwilJakub Bęben200112000.0000.0000.0000.000000000000-1-
AnwilNikodem Biliński100015000.0010.0010.0000.00000000000-1-2-
StalAleksander Załucki100145000.0000.0000.0000.0000000000002-
StalBartosz Rachwalski400953010.0000.0010.0000.00110100000018-
StalKamil Nawrot100023010.0000.0010.0000.001100000000-2-
AssecoIwo Olender200049000.0010.0010.0000.00000001000-210.0
AssecoTymoteusz Sternicki10009000.0000.0000.0000.000000000000-4-
AssecoBartosz Jankowski1001421010.0020.0030.0000.01010001000-3-250.0
AstoriaKarol Kutta200222000.0010.0010.0000.000011000000-1-
AstoriaJakub Stupnicki200221000.0010.0010.0000.0000000010001-
ZastalTomasz Cieślak20032000.0010.0010.0000.00000101000-2-10.0
ZastalKacper Traczyk100030000.0000.0000.0000.0000000000002-
CzarniMaciej Piątkowski300318000.0000.0000.0000.000000001001-5-
GTKMichał Podulka100036000.0000.0000.0000.000000000000-1-
HTRJakub Domański100046000.0000.0000.0000.000000000000-2-
HTRFilip Karczemny100113000.0000.0000.0000.0000000000001-
HTRKrystian Okrutny10013000.0000.0000.0000.000000000000-1-
LegiaJakub Śliwiński200127000.0000.0000.0000.000000000000-14-
SpójniaPatryk Zając400335000.0000.0000.0000.000000000000-9-
StartMichał Grzesiak10057000.0000.0000.0000.002201010001-100.0
StartSebastian Walda200036000.0000.0000.0000.0000100010023-
StartWiktor Kępka200344000.0010.0010.0000.002200000001-8-
TreflBartosz Olechnowicz100050000.0010.0010.0000.00000000000-1-1-
TreflWiktor Jaszczerski200055000.0000.0000.0000.000000000000-6-
TreflŁukasz Klawa800952000.0000.0000.0020.01120011000-1-10.0
PiernikiPaweł Sowiński30047000.0000.0000.0000.001111000002-6-
PiernikiJakub Dusza10006000.0000.0000.0000.0000000000000-
PiernikiIgnacy Grochowski7001346000.0010.0010.0000.00001101000-131.0
WKSBartosz Jadaś1001421030.0020.0050.0000.00001211000-5-161.0
WKSMaksymilian Zagórski100211000.0000.0000.0000.000000000000-4-
Kosi
25.10.2021
Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl