Polub nas na facebooku:    
Sumy statystyk zawodników PLK

Wprowadzenie i wyjaśnienia

PLK: Zaawansowane statystyki zawodników | Sumy statystyk zawodników | Średnie statystyki zawodników | Zaawansowane statystyki drużyn | Sumy statystyk drużyn | Średnie statystyki drużyn

1 LIGA: Zaawansowane statystyki zawodników | Sumy statystyk zawodników | Średnie statystyki zawodników | Zaawansowane statystyki drużyn | Sumy statystyk drużyn | Średnie statystyki drużyn

DrużynaZawodnikMs5pktminsek2pm2pa2p%3pm3pa3p%fgmfgafg%ftmftaft%zazozbaffwspbboeval+/-a/s
StalJames Palmer Jr,131222541126548762.1235244.27713955.4486178.7113243413155262268236781.6
CzarniBilly Garrett1212216412586012149.6144928.67417043.5546978.3104252492760361617187761.4
MKSMichael Lewis II127214357185911053.6174438.67615449.4455286.571825481736211627199-502.3
PiernikiMaurice Watson1212211410156512651.6154533.38017146.8364875.08485613131533323011285174.0
AnwilJonah Mathews12320832338529952.5278232.97918143.6232882.133336352540292603169571.2
KingStacy Davis1210204392546812554.4124129.38016648.2323688.91944631725332314108195-10.7
GTKJabarie Hinds1212196383564811043.6184837.56615841.8466076.7636426315524013213170-1161.6
StartDoron Lamb1211196351246110657.594122.07014747.6475290.41272834174528504153-281.2
StalMichael Young1313186390315210052.0193948.77113951.1253865.8216384491537201125231822.5
ZastalDragan Apić1212185320397711964.7000.07711964.7314963.327628922376025189623850.9
PiernikiTrevor Thompson121118231226912455.631323.17213752.6354381.43170101133534215125219410.6
HTRMike Moore121217737947448850.0226136.16614944.3232785.21852701632252015410175-10.8
StalJames Florence13117629559294367.4337842.36212151.2192382.632225603729311202179391.9
TreflYannick Franke12111743732274461.4298235.45612644.4334475.09576656254729704193141.9
SpojniaErick Neal11717332817275846.6276839.75412642.9384388.4153045782964462123196221.7
HTRAnthony Ireland111117233241367746.8225440.75813144.3344085.0132841762153371015184-312.1
CzarniBeau Beech Iii121217135011213855.3318536.55212342.3364875.0878861934382014103197771.0
AnwilLuke Petrasek12121703746376854.4245543.66112349.6243080.015526714283714696184871.0
CzarniMarek Klassen121216639454357944.3248229.35916136.6243666.764349873341351529170712.5
AssecoNovak Musić121216233020528263.492733.36110956.0315062.063137614347312044186-152.0
KingSherron Dorsey-Walker12121613921367349.3164734.05212043.3415574.513354823275517294216631.4
KingJakub Schenk121216135818345265.4185831.05211047.3394684.88253381464946171718261.8
LegiaRaymond Cowels III111116132556153641.7399142.95412742.5141973.7123446122921162023147220.8
ZastalNemanja Nenadić11615929915397552.0186527.75714040.7273969.2184967512854241332174222.1
GTKRoberts Stumbris12121593689295453.7296346.05811749.6142166.728558328272624823190-651.2
ZastalJarosław Zyskowski121215834252335856.9235343.45611150.5233565.714274126312110707155542.6
HTRA,j, English8815826237224252.4276342.94910546.7334278.63262935193824933145151.5
AssecoBartłomiej Wołoszyn121215636430346651.5216035.05512643.7253180.64353928383019906136-241.5
LegiaMuhammad-Ali Abdur-Rahkman11111563144367846.2185234.65413041.5303293.8829373516312261313511.6
PiernikiAaron Cel121215537213365269.2234946.95910158.4141973.7134760332126182420209271.8
TreflJosh Sharma12111522851589163.73650.0619762.9274165.928517964225238345206-300.3
PiernikiJames Eads III121215032430489451.173818.45513241.7335066.01825431841338921112032.3
KingFilip Matczak121214937546377052.9173548.65410551.4243275.083240423242281814163-161.5
WKSKerem Kanter12714530328366060.0174240.55310252.0222781.510576720242313753177191.5
AnwilJames Bell121214436952255446.3256339.75011742.7192190.51249612436211917621641071.3
StalTrey Drechsel131314436044285154.9266440.65411547.0101566.7165268303123221811173791.4
SpojniaJustin Gray111113834218335461.1143935.9479350.5304665.221436493439176111149-460.5
AnwilKyndall Dykes9913725811508459.552619.25511050.0223366.743337222033201031123391.1
ZastalDevoe Joseph12613429254173647.2316845.64810446.271163.66243030221113411126482.3
HTRFilip Kraljević11713427748459547.4000.0459547.4445284.614597382438219224167-100.4
StalDenzel Andersson13813329026284660.9194146.3478754.0202676.91528435232679134150720.7
AstoriaJakub Nizioł11313325359315556.4103528.6419045.6415082.01039492018382072513311.0
WKSAleksander Dziewa12413320637486475.071258.3557672.4162272.7123648102830151071166470.7
GTKFilip Put12913131931315952.5154930.64610842.6243177.49425132253017782143-1021.9
StartMateusz Dziemba12513134244224351.2215438.9439744.3242692.333841281418181652147-691.6
WKSCyril Langevine12912926519518858.0000.0518858.0274461.43555901521362591012174240.6
StartTweety Carter121212832453183847.4247432.44211237.5202676.910425236332315703132-162.4
AstoriaKlavs Čavars11111253104529654.211100.0539754.6182669.2435093222728235187188511.0
StalKobi Jordan Simmons9912423359305356.6144332.6449645.8223171.04162028283118715101371.6
TreflKarol Gruszecki12312429833294860.4196031.74810844.491181.893140241916181015119-181.3
GTKMatt Williams12612033825132748.1289429.84112133.9101376.9447511832126630109-793.0
StartJimmie Taylor121212032347467263.9000.0467263.9284562.224537794146259162163-400.4
WKSKodi Justice12712029312244355.8206033.34410342.7121485.76273331282315124212402.1
MKSJosip Sobin121211927957539357.0000.0539357.0132259.1254469183427141373163-221.3
ZastalDavid Brembly121111628212233369.7194245.2427556.0131872.218395712232491103149731.3
HTRDanilo Ostojić12511530721457361.641526.7498855.7132065.0185270222835241023149-430.9
CzarniMikołaj Witliński121011323823488953.9020.0489152.7173351.52526518263614114611490.6
ZastalTony Meier11011218448233663.9193455.9427060.091275.01018289311215723112620.6
TreflDarious Moten121211128252376556.992634.6469150.5102343.514375115322294102124-111.7
SpojniaJonas Zohore111010928717447657.9090.0448551.8214546.725497413214628766116-320.5
TreflMichał Kolenda121210731355295453.7155129.44410541.94580.01121321830161890386-401.0
WKSŁukasz Kolenda1281062875204940.8184045.0388942.7121675.0214164423312190499862.1
KingPaweł Kikowski1201052466122060.0226434.4348440.5151788.2119201025121141377350.9
AssecoDominik Wilczek12910329321214151.2194839.6408944.94757.13343712281591244107-341.3
AstoriaMateusz Zębski11710325451335560.092240.9427754.5101566.765157222716272523142230.8
AstoriaAlan Herndon111010225723253964.1153740.5407652.671353.813496222172015494142-21.5
MKSMilivoje Mijović1131002418356553.841723.5398247.6182281.8164056727338705115-450.9
PiernikiJahenns Manigat901002202861735.3225837.9287537.3222878.6416202422301170287492.2
AssecoAdam Hrycaniuk1212992914387848.7010.0387948.1233076.727497622284720758141-321.1
TreflBrandon Young919924713327343.882729.64010040.0111861.16323842242620101510312.1
SpojniaKacper Młynarski1159829220184341.9165429.6349735.1141877.8644501221211192293-301.1
StartMateusz Kostrzewski12119730243327443.262623.13810038.0152560.01431451336341932769-430.7
AnwilKavell Bigby-Williams127962536386558.5010.0386657.6203458.826497553322174173138160.3
SpojniaJake O'brien1179425921194146.3144829.2338937.1141687.5104656825181254197-730.7
GTKKeyshawn Woods869323152224845.8133339.4358143.2101471.4419232527191881382-881.4
LegiaŁukasz Koszarek1149326335152951.7144332.6297240.3212391.362430652119211211135763.1
ZastalBranden Frazier12119230612163250.0165330.2328537.6121392.31151682231520120312834.1
AssecoAdrian Bogucki1209118555386063.3030.0386360.3152462.51648642362221463112-350.1
CzarniKalif Young1229124757386261.3000.0386261.3153938.5353873153329813123148591.9
GTKAdam Ramstedt1212902997365072.01425.0375468.5153148.422446622403315594144-671.5
SpojniaDaniel Szymkiewicz10109025743255743.972725.9328438.1192576.08263429262419120188-381.5
WKSJakub Karolak1029020410142458.3183551.4325954.28988.93232671919753196531.0
PiernikiBartosz Diduszko1212903161214546.7102638.5317143.7182090.018254317402511527104121.5
AnwilKamil Łączyński1212893071961637.5214843.8276442.2141593.372330673931152211156964.5
AstoriaMichał Chyliński1008520440172470.8103429.4275846.6213363.6522272420311140286142.2
StalDamian Kulig858418912172568.092142.9264656.5232979.391928618211135189220.5
TreflPaweł Leończyk1218422419386360.3020.0386558.581172.724436711232322944123150.5
AstoriaPaul Jorgensen768316258194344.2123435.3317740.391369.2212141413133100468-14.7
KingKacper Borowski1228324156244158.551435.7295552.7202580.022274912412815102211010.8
WKSStrahinja Jovanović86832210245147.142218.2287338.4232592.0612183812281560383-182.5
CzarniJakub Musiał1228028744102441.7173943.6276342.991752.916213719372319100383131.0
KingDjoko Šalić12128019237296445.34666.7337047.1101376.9162945743191230783-20.6
MKSNic Moore778018511113135.5133537.1246636.41919100.03121525202517110372-511.5
AssecoJacobi Boykins657916713152462.5132944.8285352.8101662.5431351116131465191240.8
HTRAleksander Lewandowski1247924126162857.1123534.3286344.4111384.6527321217171060182-191.2
AstoriaAndrzej Pluta1127819818153444.1133834.2287238.991656.321214391219207146882.0
LegiaJure Škifić113772318224746.852619.2277337.0182378.3547521927278942102912.4
LegiaDariusz Wyka111732076263868.441625.0305455.691275.017486514261073161137622.0
SpojniaJacobi Boykins6173113992045.0153345.5245345.3101376.9615214177831262-380.5
MKSMichał Nowakowski129722501292240.9144531.1236734.3121675.053439933181392370-270.7
LegiaGrzegorz Kamiński1107117655111573.3133339.4244850.0101376.9317208168871072921.0
MKSDevyn Marble447012924183748.682040.0265745.6101471.42151724720670177-44.0
MKSAdam Brenk1287023311122941.492437.5215339.6192479.252025262429186147331.4
ZastalAndrzej Mazurczak1226923654193751.4101952.6295651.811100.062127483266914121588.0
GTKDaniel Gołębiowski836915028192382.662128.6254456.8131492.9310131118141360266-1080.8
LegiaGrzegorz Kulka11969259692142.9123138.7215240.4151788.242832132320881382-191.6
PiernikiMichał Kołodziej1206921130183847.492240.9276045.061154.56293510259116637780.9
AstoriaDominykas Domarkas77681711571838.9153542.9225341.591560.0510152922191930059101.5
MKSFilip Małgorzaciak122681741081553.3143441.2224944.9101376.94151912188560270-352.4
HTRFilip Zegzuła11106725437102245.5123138.7225341.5111764.7523281519238120177201.9
CzarniBartosz Jankowski85661827111957.9102441.7214348.8141973.732225141613560379652.8
LegiaStrahinja Jovanović54641314123534.372133.3195633.9192673.1651124728142034311.7
PiernikiMichał Samsonowicz12063129324944.4153148.4194047.5101190.93811132816622263312.2
WKSIvan Ramljak10106226959133043.382927.6215935.6121580.0154863242014101261116372.4
LegiaJosh Sharkey43609241132650.041428.6174042.5222975.90111118923158065281.2
StartJosh Sharkey806013945153839.51137.7165131.4273675.0313162821291770350-521.6
MKSSteven Haney Jr70591091391560.0103132.3194641.3111573.342661510122043-486.0
MKSD,j Fenner4358923163151.641723.5204841.7141782.4913224713341555111.3
AnwilSzymon Szewczyk735711723111861.192142.9203951.381080.061723720141132160310.6
AssecoAnthony Durham II605613134174042.521414.3195435.2162272.762026251024237215221.1
SpojniaTomasz Śnieg1035221342204247.6000.0204247.6121580.0211133423171660164-972.1
KingMateusz Bartosz1005013853183551.4000.0183551.4141973.7183250111715533190-162.2
AssecoFilip Dylewicz1044920050122548.062030.0184540.077100.05182316126822157-202.0
HTRPaweł Dzierżak121481812472133.371936.8144035.0131492.9213153723121860561-72.1
LegiaAdam Kemp1094815746182572.0000.0182572.0121963.218264482121627189-91.3
StalJarosław Mokros130462093171163.693030.0164139.05683.35374292817422171132.3
StartQuenton De Cosey934513439142948.351533.3194443.222100.06192561261131344-650.5
WKSTravis Trice II324376271936.861346.2133240.61111100.017822312440354585.5
CzarniDawid Słupiński120421226172958.62633.3193554.32366.712183031610511355-120.6
ZastalKrzysztof Sulima1104112129153148.4030.0153444.1111764.713203342617640451170.7
GTKAleksander Wiśniewski120411441881553.351533.3133043.3101471.4310132014222092144-281.0
AstoriaWesley Washpun323869881844.45862.5132650.071070.003311611530134-32.2
TreflMateusz Szlachetka9936172792832.121315.4114126.8121675.0711183119181240143-52.6
WKSJustin Bibbs413690341428.692142.9133537.111100.01673102630121110.5
AstoriaMichał Krasuski11434150414757.172725.9113432.45683.356118168815003671.0
StalIgor Wadowski1203210247887.541428.6112250.06875.046105188130036255.0
AssecoNikola Mišković7232954692536.031915.8124427.351338.58172586141012418-230.8
MKSMarcin Piechowicz10532174241147.192931.0104323.33560.09192814189951136-661.6
StartDamian Jeszke103321862772035.042218.2114226.26875.0830385118662244-60.8
StartRoman Szymański120291525122842.9000.0122842.951533.318213923113735445-610.3
TreflCarl Lindbom7029113251050.041625.092634.671546.7318215111124203412.5
AnwilSebastian Kowalczyk12027151251520.041822.252321.71313100.02131513271667013812.2
AstoriaRoderick Camphor22255573650.051435.782040.04666.703383742012082.0
SpojniaPiotr Niedźwiedzki101246420112152.4010.0112250.022100.01111221223507338-80.2
TreflDeAndre Davis4024882271163.62825.091947.44757.11015256108221043393.0
AnwilMaciej Bojanowski110231522661060.02922.281942.151145.5917262188830129-140.3
MKSJakub Motylewski10023705581650.0000.081650.071163.6971642210902124-460.4
AssecoWojciech Tomaszewski123221403381457.11911.192339.13650.058134157753123-730.6
AnwilAlex Olesinski112208065862.52922.271741.24580.0212142174741023-130.3
StalEvangelos Mantzaris442093322540.041233.361735.344100.031013201010450243-15.0
HTRJakub Zalewski811965162366.751533.371838.9000.01562124520013-240.4
CzarniMaciej Kucharek441876356785.72922.281650.0010.041519210624013221.0
WKSMichał Gabiński841893534666.73933.371546.71250.05510511153002221.0
GTKSzymon Szymański7017671081553.3000.081553.31520.0512173164612023-450.5
LegiaBenjamin Didier-Urbaniak501626541250.04666.75862.522100.000012100001411-
MKSAlan Czujkowski801690171616.741822.252420.82450.0413177115140222-17.0
StartThomas Davis431674104944.41812.551729.455100.011213586530020-251.0
PiernikiSzymon Janczak1111655351338.5010.051435.766100.04913173215225-200.5
StalMichał Pluta301415101333.34757.151050.0000.013433222001631.5
AstoriaMarkus Lončar701462384850.0000.04850.066100.0513184881108129-360.4
HTRDaniel Wall1201480315771.411010.061735.31250.0611173102420120-470.8
AssecoLamonte Turner3013553631618.81425.042020.04850.036968442026-241.5
PiernikiAndre Spight201343592540.03742.951241.7000.002243230009-101.3
AssecoOlaf Perzanowski911256512633.32540.041136.42366.7235064120310-200.0
ZastalPrzemysław Żołnierewicz301133122100.01425.03650.044100.0066336200015141.5
KingMichał Kroczak1201195281425.02633.331030.033100.0000315232006-311.0
StartKarol Obarek40102012450.02366.74757.1000.001101100008-17-
ZastalKonrad Szymański409205611100.02450.03560.01250.000004231004190.0
CzarniAdrian Kordalski70945143837.51250.041040.0020.0459623410013101.5
GTKArtur Mielczarek30957291425.02922.231323.11520.006628405008-4-
StartMikołaj Stopierzyński50921302366.71250.03560.022100.0101245010111-3-
WKSJan Wójcik20914214580.0010.04666.71250.01120111000740.0
GTKDamonte Dodd10814154580.0000.04580.0000.022442040001131.0
WKSKacper Gordon60834522633.31714.331323.11250.001187532106162.7
AssecoPiotr Lis207103822100.0010.02366.73560.000003340000-30.0
CzarniBłażej Kulikowski11174026010.02728.62825.01250.021306110002-360.0
GTKMikołaj Adamczak406124433100.0000.033100.0000.023504021001010.0
HTRMaciej Żmudzki51641323560.0000.03560.0000.029112142201016-31.0
StartBartłomiej Pelczar7063935010.02825.02922.2000.006624231005-120.7
AstoriaPatryk Kędel30511501250.0000.01250.03475.0134012010181-
AstoriaMichał Aleksandrowicz100558271425.01333.32728.6000.0044612163027-151.0
GTKAleksander Busz7051211250.01333.32540.0020.000002100000-6-
SpojniaSzymon Szmit9054849020.01616.71812.522100.014524340011-50.5
AnwilMarcin Woroniecki90364011100.0020.01333.311100.000010120000-100.5
AssecoDavid Czerapowicz1031643000.01520.01520.0000.010100101001-10-
WKSAleksander Leńczuk103653000.011100.011100.0000.001102000004-1-
AssecoMateusz Kaszowski40237491250.0070.01911.1000.00224332101-1-252.0
AstoriaDorian Szyttenholm11211911100.0000.011100.0000.0000000000025-
KingMichał Marek4021651425.0000.01425.0000.002216000022-2-
LegiaJakub Sadowski20241911100.0000.011100.0010.01011110000311-
MKSWiktor Rajewicz6021517020.0020.0040.02450.00000332000-6-160.0
MKSCaio Pacheco1022221000.0020.0020.022100.022433210006-83.0
TreflDaniel Ziółkowski40219111250.0020.01425.0000.00000402001-330.0
WKSKacper Marchewka10210011100.0010.01250.0000.001110102005-1-
WKSSzymon Tomczak40217321333.3000.01333.3000.002210011013101.0
WKSMichał Sitnik10232411100.0000.011100.0000.0000010000022-
StartBartosz Ciechociński4011042000.0010.0010.01250.00002111000042.0
AnwilJakub Bęben10010000.0000.0000.0000.000000000000-3-
AnwilSzymon Gallus100050000.0000.0000.0000.0000000000001-
AnwilRafał Komenda40042000.0000.0000.0000.000010000001-4-
StalBartosz Rachwalski100254000.0000.0000.0000.0000010000007-
StalKrzysztof Rozpędowski200336000.0000.0000.0000.00000101000-160.0
StalKamil Nawrot100023010.0000.0010.0000.001100000000-2-
StalJakub Wojciechowski100033000.0000.0000.0000.0000000000000-
AssecoMarcin Kowalczyk20044000.0010.0010.0000.00110102000-2-80.0
AssecoŁukasz Walkowiak100253000.0010.0010.0000.001100000000-5-
AssecoBartosz Jankowski1001421010.0020.0030.0000.01010001000-3-250.0
AstoriaKarol Kutta200222000.0010.0010.0000.000011000000-1-
ZastalNikodem Klocek400817010.0020.0030.0000.00000100000-34-
ZastalKacper Traczyk100030000.0000.0000.0000.0000000000002-
CzarniPrzemysław Szczepanek200123000.0000.0000.0000.0000000000001-
GTKMichał Podulka100036000.0000.0000.0000.000000000000-1-
LegiaSzymon Kołakowski400759010.0010.0020.0000.001112001001-3-
LegiaJakub Śliwiński200127000.0000.0000.0000.000000000000-14-
SpojniaDominik Grudziński5001515010.0010.0020.0000.032511000004-11-
SpojniaOliwer Korolczuk200026000.0000.0000.0000.0000000000002-
SpojniaPatryk Zając20024000.0000.0000.0000.000000000000-5-
StartSebastian Walda200036000.0000.0000.0000.0000100010023-
TreflŁukasz Klawa200219000.0000.0000.0000.0000000000003-
TreflBartosz Olechnowicz100050000.0010.0010.0000.00000000000-1-1-
TreflHubert Łałak300416000.0000.0000.0000.000011010000-61.0
WKSMaksymilian Zagórski100211000.0000.0000.0000.000000000000-4-
PiernikiIgnacy Grochowski100129000.0000.0000.0000.000000000000-5-
PiernikiJakub Dusza10006000.0000.0000.0000.0000000000000-
PiernikiPaweł Sowiński200252000.0000.0000.0000.000001000000-8-
Kosi
25.10.2021
Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl