Polub nas na facebooku:    
plkstats
Dru¿ynaZawodnikMs5PktMinSek2PM2PA2P%3PM3PA3P%FGMFGAFG%FTMFTAFT%ORDRREBaffwspbboeval+/-a/s
AnwilJonah Mathews6010613935274362.8143836.8418150.6101190.9015151691813100293481.2
AnwilKyndall Dykes669018431335757.952123.8387848.791850424281311211093184521.3
AnwilLuke Petrasek668218642163250132748.1295949.2111478.611263771519656398651.2
AnwilJames Bell66541813672429.292240.9164634.8131586.772128121996101267632.0
AnwilKavell Bigby-Williams655111738213461.8000213461.891369.2520253189918262130.3
AnwilKamil £¹czyñski6642141291520112347.8122842.97710041216261813780169383.7
AnwilSzymon Szewczyk31275656687541136.4101952.634753912478420031241.0
AnwilMaciej Bojanowski501375183650254051145.51425210121143410014280.3
AnwilSebastian Kowalczyk601067530101714.31812.577100055585340014-21.7
AnwilAlex Olesinski60839422366.71333.3365011100156071431011-60.0
AnwilRafa³ Komenda4004200000000000000010000001-4#DIV/0!
AnwilMarcin Woroniecki5003410000100100000001002000-2-100.5
AnwilJakub Bêben1001000000000000000000000000-3#DIV/0!
StalJames Palmer Jr,659518048284562.271741.2356256.5182378.331720211928973410552.3
StalMichael Young668217834214447.7101758.8316150.8101566.7102333186131050493321.8
StalDamian Kulig657815633172277.391850264065172373.96172351216835086190.6
StalJames Florence61721413121963.2143836.8265745.66785.7211133318112060272-41.7
StalDenzel Andersson61551092581553.3102050183551.491369.21091921012327261100.7
StalTrey Drechsel664916934112642.382433.319503834758253351181580048370.3
StalKobi Jordan Simmons223246515771.451241.7101952.671070066668830127120.8
StalEvangelos Mantzaris44209332254041233.361735.34410031013201010450243-15.0
StalJaros³aw Mokros601782131333.341136.451435.733100113143138211025-101.5
StalIgor Wadowski60838522366.715203837.5111001232610100928#DIV/0!
StalJakub Wojciechowski100033000000000000000000000000#DIV/0!
StalMicha³ Pluta10014000000000000000000000000-6#DIV/0!
StalKamil Nawrot10002301000001000001100000000-2#DIV/0!
AssecoNovak Musiæ55771350213363.661154.5274461.4172470.8411152620241450285-121.9
AssecoBart³omiej Wo³oszyn557116622122254.5112839.3235046141687.5119201318131180172-221.2
AssecoAdam Hrycaniuk55421238143540000143540141877.8102131610221032549-510.6
AssecoAdrian Bogucki50367611162564020162759.34757.1415192166702238-100.3
AssecoDominik Wilczek522911096125051631.3112839.322100214165104231135-232.5
AssecoNikola Miškoviæ3224651261833.331618.893426.53742.951318558710312-150.7
AssecoFilip Dylewicz3222611361154.521118.282236.444100279524400118-311.3
AssecoWojciech Tomaszewski531999357977.81812.581747.124502573116641017-420.5
AssecoLamonte Turner3013553631618.8142542020485036968442026-241.5
AssecoOlaf Perzanowski5183651333.32366.7365000011205212018-70.0
AssecoPiotr Lis105830221000102366.71333.30000324000-2-40.0
AssecoDavid Czerapowicz10316430001520152000010100101001-10#DIV/0!
AssecoMarcin Kowalczyk200440000100100000110102000-2-80.0
AssecoMateusz Kaszowski300245800005005000002241201002-21#DIV/0!
Asseco£ukasz Walkowiak10025300001001000001100000000-5#DIV/0!
AssecoBartosz Jankowski10014210100200300001010001000-3-250.0
AstoriaPaul Jorgensen666814017163644.4102835.7266440.66966.721012131111280358-136.5
AstoriaKlavs Èavars666816727285056000285056121866.727305791217161114102210.6
AstoriaDominykas Domarkas66601504261735.3132748.1194443.29156059142518181710052-101.5
AstoriaMicha³ Chyliñski60551212012158051729.4173253.1162369.6213151410201030255-81.4
AstoriaJakub Nizio³63531192512245031520153938.5202774.161117101019930243-221.1
AstoriaMateusz Zêbski62461173911205571546.7183551.4356022224915314151362-10.6
AstoriaAlan Herndon65461304291656.381844.4173450458042024121110825263-121.5
AstoriaAndrzej Pluta6031893881457.131520112937.961154.526816712940127-111.8
AstoriaMarkus Lonèar601459344757.10004757.166100412164881106126-360.4
AstoriaMicha³ Krasuski611372522210031421.451631.3000134253470011-90.5
AstoriaMicha³ Aleksandrowicz505173311100111002210000001121021007-91.0
AstoriaPatryk Kêdel20595112500001250347512301201017-3#DIV/0!
AstoriaDorian Szyttenholm1121191110000011100000000000000025#DIV/0!
AstoriaKarol Kutta100141000010010000000110000003#DIV/0!
ZastalDragan Apiæ7711919243487762.3000487762.323395913364910264420844125-80.5
ZastalNemanja Nenadiæ629516913254753.2123930.837864391947.4142337171431119118931.5
ZastalJaros³aw Zyskowski779321720193259.4143737.8336947.8132161.9101727161714750490232.3
ZastalDevoe Joseph758020652102245.5184143.9286344.468754192319147921079192.1
ZastalBranden Frazier776520152112055113729.7225738.6101190.919106314101360195-144.8
ZastalDavid Brembly76541668101566.792142.9193652.87977.812294141214570382430.8
ZastalAndrzej Mazurczak7145132391525605955.6203458.8000514191816345127084.5
ZastalKrzysztof Sulima70327743112152.4020112347.8101566.7912212161522023801.0
ZastalTony Meier6028805641233.351338.5925365771.4549515463222320.8
ZastalKonrad Szymañski1033330001110011100000000000000030#DIV/0!
ZastalKacper Traczyk100030000000000000000000000002#DIV/0!
ZastalNikodem Klocek100030000000000000000000000002#DIV/0!
CzarniWilliam Garrett661202092235665352321.7408944.9354479.59202919133515813104431.3
CzarniMarek Klassen669020427204148.8134528.9338638.4111861.1524294114251690493342.6
CzarniLewis Beech Iii66891732152268.2154632.6306844.1141877.8528331317131062091291.3
CzarniMiko³aj Witliñski644812238204148.8020204346.581266.71412264111579335620.6
CzarniKalif Young62471241213363.6000213363.651435.7111324102012498273282.5
CzarniJakub Musia³6040129295955.691947.41428503837.5581371911860139110.9
CzarniDawid S³upiñski60276019132065020132259.11110061117254011239-1#DIV/0!
CzarniBartosz Jankowski211952204666.72633.3612505510017875402013019#DIV/0!
CzarniMaciej Kucharek441876356785.72922.28165001041519210624013221.0
CzarniB³a¿ej Kulikowski611294301003004012502130411000-2-280.0
CzarniAdrian Kordalski4001830200000200001231101000161.0
GTKJabarie Hinds6611619757286046.7122254.5408248.8243275322254252621526119-112.0
GTKRoberts Stumbris668018628132259.1163250295453.761154.5927361316151031193101.3
GTKFilip Put646616241162759.372231.8234946.9131681.36172317819924174-221.9
GTKMatthew Williams6263164164944.4175034215935.644100122237183321055-62.3
GTKKeyshawn Woods545615242142948.382040224944.94666.7211131516111061152-471.5
GTKAdam Ramstedt664315441182090020182281.871353.8725321122121138076-101.0
GTKDaniel Go³êbiowski42186005510014256966.755100156275610018-310.3
GTKAleksander Wiœniewski6017612935602633.351145.55683.324687972001961.1
GTKSzymon Szymañski4015474971163.600071163.61333.329112123312022-180.7
GTKMiko³aj Adamczak206735331000003310000022403001001110#DIV/0!
GTKAleksander Busz2003490000100100200000110000-35#DIV/0!
GTKMicha³ Podulka10003600000000000000000000000-1#DIV/0!
HTRA,j, English7715323316214052.5265944.1479947.5334278.63242728183623723133101.2
HTRMichael Moore7711122729295453.7123534.3418946.11721819364510202161025120291.7
HTRAnthony Ireland668017041173745.9112642.3286344.4131586.7916254012221860496-152.2
HTRFilip Kraljeviæ637814332244949000244949303585.792635692211416298170.5
HTRDanilo Ostojiæ745017655193554.31911.1204445.591369.282836916211571360-10.6
HTRAleksander Lewandowski714812733101566.781942.1183452.94666.72151771210550054-141.4
HTRFilip Zegzu³a76411582171258.371936.8143145.261154.531922111216570054342.2
HTRPawe³ Dzier¿ak71261055551533.34757.192240.94410017821124830437-42.6
HTRDaniel Wall70850412366.714253742.91250426352210111-351.5
HTRJakub Zalewski406182301025402633.300013404141003-330.0
HTRMaciej ¯mudzki100121501000001000001104100000-13#DIV/0!
KingStacy Davis641031972530605072133.3378145.7222395.7112233510191265795130.4
KingJakub Schenk669617917233271.993030326251.6232688.5481244242620902108182.2
KingSherron Dorsey-Walker667520120173647.272231.8245841.4202580118191213266192082-132.0
KingPawe³ Kikowski6062134343933.3153542.9184440.9111291.7010106146510147271.2
KingFilip Matczak666118617183256.341428.6224647.8131492.9513182517211781071131.5
KingKacper Borowski624212548142360.92922.216325081080111930620121182159-90.5
KingDjoko Šaliæ66419721143046.7221001632507977.87152242010610344150.7
KingMateusz Bartosz50327549142166.7000142166.74580121931687313162-182.0
KingMicha³ Kroczak603465020030050331000002721000-1-132.0
KingMicha³ Marek20267111000001110000001102000003-1#DIV/0!
LegiaMuhammad-Ali Abdur-Rahkman6611217625305356.6112839.3418150.6192095814221910219401107362.1
LegiaRaymond Cowels III66851742461931.6214744.7276640.9101283.341822717108112278410.9
LegiaJoshua Sharkey4360924113265041428.6174042.5222975.90111118923158065281.2
Legia£ukasz Koszarek635315279156082138.1173647.2111384.631518391291151184673.5
LegiaJure Škifiæ604812153112937.931618.8144531.11721811212261214441242651.5
LegiaGrzegorz Kulka6642146451241.781747.1132944.8810802151791211661351301.5
LegiaAdam Kemp653410621131968.4000131968.481457.112183081616506161131.6
LegiaDariusz Wyka613310446111764.71812.5122548810801023336137527061511.2
LegiaGrzegorz Kamiñski603111135551004162592142.991181.821214586770036650.7
LegiaJakub Sadowski20241911100000111000101011110000311#DIV/0!
LegiaJakub Œliwiñski20012700000000000000000000000-14#DIV/0!
LegiaSzymon Ko³akowski40075901001002000001112001001-3#DIV/0!
MKSMichael Lewis II6110416652305455.641822.2347247.2323688.9371020722117229041.8
MKSJosip Sobin6671146103150620003150629127510132311181286518661.4
MKSNicolas Moore66701571682334.8133339.4215637.51515100110112418201080268-252.4
MKSMilivoje Mijoviæ626013018193259.431030224252.4131681.38253351419130177-135.0
MKSDerrick Fenner Jr4358923163151.641723.5204841.7141782.4913224713341555111.3
MKSFilip Ma³gorzaciak6246113961060102245.51632504666.701010913435014953.0
MKSAdam Brenk63321151261346.24850102147.68988.94151917101174125462.4
MKSMicha³ Nowakowski64289625365051533.382138.17107011516215874112870.3
MKSAlan Czujkowski601678551616.741428.6520252450412166104140224106.0
MKSMarcin Piechowicz4314655305041428.641921.12366.72810884410013-292.0
MKSJakub Motylewski50134042485000048505955.675121117402116-210.3
MKSWiktor Rajewicz3015401001002012500000021000-3-40.0
MKSSteven Haney Jr2001710100400500000001200010-33#DIV/0!
SpojniaErick Neal669118713143243.8143540286741.8212391.310142443153623920105-91.9
SpojniaJacobi Boykins6173113992045153345.5245345.3101376.9615214177831262-380.5
SpojniaJustin Gray667018558162661.562128.6224746.8203262.510233362027753173-540.9
SpojniaJonas Zohore666516337264163.4060264755.3132454.2143044714291523274-270.5
SpojniaKacper M³ynarski634816159102343.562920.7165230.8101283.34202471512771142-601.0
SpojniaDaniel Szymkiewicz554212544143243.821118.2164337.28988.941216131491190041-291.2
SpojniaJake O'brien63421371371838.952420.8124228.6131492.95253051611722143-150.7
SpojniaTomasz Œnieg6026109418204000082040101190.912318129930128-532.0
SpojniaPiotr NiedŸwiedzki50822144944.40004944.400043708130219-40.0
SpojniaDominik Grudziñski10035200000000000011200000002-7#DIV/0!
SpojniaSzymon Szmit40012390100200300001120101001-2-10.0
SpojniaPatryk Zaj¹c10014100000000000000000000000-3#DIV/0!
StartDoron Lamb6510217342314963.352420.8367349.3252792.601212209281510281-111.3
StartTweety Carter66701802792045144035236038.3101471.4527321819151130171-51.6
StartMateusz Kostrzewski665615447173745.951631.3225341.571163.681523818191311541-250.6
StartJimmie Taylor665516539193161.3000193161.3172860.7103343219271567075-240.1
StartMateusz Dziemba615215739122254.552123.8174339.5131492.90101015791073150-271.5
StartQuenton De Cosey6324905592142.92540112642.300041216473820323-380.5
StartRoman Szymañski601775371643.800071643.83837.577140206211317-280.0
StartDamian Jeszke501680382633.33103051631.334754172116323112870.5
StartThomas Davis431674104944.41812.551729.45510011213586530020-251.0
StartJoshua Sharkey2016342861154.503061442.94757.1088986410019-112.3
StartBart³omiej Pelczar60636480102633.32728.600006624231007-110.7
StartMiko³aj Stopierzyñski10008000000000000000000000000#DIV/0!
StartSebastian Walda200036000000000000000100010023#DIV/0!
TreflYannick Franke6610518916152075204742.6356752.2152268.26202637121911503123233.4
TreflJoshua Sharma668313212325064020325261.5192479.2122133224168417310660.3
TreflDarious Moten667114531243666.751145.5294761.781457.1720277141441418271.8
TreflKarol Gruszecki606015632182962.162920.7245841.468756142016101075015882.3
TreflMicha³ Kolenda665614343162369.672725.9235046331003811111381130143101.0
TreflPawe³ Leoñczyk604711245223759.5010223857.9356010273741012962269330.4
TreflBrandon Young30428126122157.14944.4163053.36966.7371017810660252362.8
TreflDeAndre Davis4024882271163.6282591947.44757.11015256108221043393.0
TreflMateusz Szlachetka66231131972133.31911.183026.76875561123171162012933.8
TreflCarl Lindbom1071427221001333.33560000011121000070#DIV/0!
TreflDaniel Zió³kowski3021846125002014250000000402001-350.0
Trefl£ukasz Klawa100129000000000000000000000004#DIV/0!
TreflHubert £a³ak100212000000000000000100000011#DIV/0!
PiernikiMaurice Watson661062053376755.272035448750.6111861.152833591527171203143-123.5
PiernikiAaron Cel668118245202871.4112740.7315556.481266.7716231311136111095-72.2
PiernikiTrevor Thompson6678146433060501714.3316746.3152171.413354841816933485-110.4
PiernikiJames Eads III667716923204940.841723.5246636.4253669.4121426101922440860-102.5
PiernikiMicha³ Ko³odziej6038117361637.571546.7133141.95862.541620312572103620.4
PiernikiMicha³ Samsonowicz60367743742.992045122744.4331001459156322136183.0
PiernikiJahenns Manigat302866133742.951926.382630.87977.8167669620017-11.0
PiernikiBartosz Diduszko66281564441526.741330.882828.6881008172510219731340-91.4
PiernikiAndre Spight2013435925403742.951241.700002243230009-101.3
PiernikiSzymon Janczak601031536500103742.944100459122113019-151.0
PiernikiPawe³ Sowiñski10022900000000000000001000000-10#DIV/0!
PiernikiIgnacy Grochowski10012900000000000000000000000-5#DIV/0!
WKSKodi Justice768418011193455.9123633.3317044.3101283.3418221623151092182-181.6
WKSKerem Kanter768118829183452.9112445.82958501216754374191714824296-281.1
WKSCyril Langevine748116544324768.1000324768.1172958.62226486122313695110-190.5
WKSStrahinja Jovanoviæ767120518224944.931915.8256836.8181994.7511163510251360371-42.7
WKSAleksander Dziewa745710755222975.93560253473.5458071724320131032069-50.3
WKS£ukasz Kolenda73461474892339.182040174339.54757.128102210191350341-11.7
WKSIvan Ramljak55391445471643.852025123633.3101376.910243411121035206153.7
WKSJustin Bibbs413690341428.692142.9133537.1111001673102630121110.5
WKSJakub Karolak60341133461346.271838.9133141.91110011011212833213120.7
WKSMicha³ Gabiñski30333190101333.314250001230501100310.0
WKSAleksander Leñczuk103653000111001110000001102000004-1#DIV/0!
WKSKacper Gordon30111402002004012500000431100-400.0
WKSMaksymilian Zagórski10021100000000000000000000000-4#DIV/0!
WKSSzymon Tomczak2002380100000100000000000000-1-4#DIV/0!
Kosi
06.10.2021
Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl