Polub nas na facebooku:    
NCAA po godzinach

Projekt ma na celu scharakteryzowanie wybranych młodych zawodników z USA oraz graczy z przeszłością w NCAA. I choć pomysł powstał w mojej głowie bardzo dawno temu, to w końcu pojawiła się możliwość by wprowadzić go w życie. Co jakiś czas pojawiać się więc będą tu kolejne teksty na temat zawodników, którym zdecydowanie bliżej do gry w Europie niż w NBA. Moim marzeniem jest, by choć paru z nich trafiło do PLK, ale nie ukrywam że pojawiać będą się opisy także zawodników będących poza zasięgiem klubów z Polski. Zapraszam więc do regularnego odwiedzania, komentowania i dzielenia się linkiem w sieci (wcale nie tak łatwo tu trafić). Mam nadzieję, że dzięki Waszej aktywności i wsparcia nie zabraknie mi motywacji do regularnych aktualizacji.

 

14.07.2014 – Murphy Burnatowski w Śląsku

08.07.2014 – Najlepsi z Portsmouth Invitational Tournament

Kosi
05.07.2014
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Krzysztof Kosidowski. Kontakt z administratorem: e-mail: kosi@collegehoops.pl
Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Jednocześnie przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania (aktualizacji) lub usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia, a także sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Masz także prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 w celu obsługi i realizacji usługi.
CollegeHoops.pl © 2018
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o.
www.hm.pl | hosting www.hostedby.pl